Today’s Hours Getting Hours
Davis Power Recliner with Power Headrest
| Weight | 128 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 37 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Yellow |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Traditional |
Davis Power Rocking Recliner with Power Headrest
| Weight | 130 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 37 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Yellow |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Recline, Rocker, USB |
| Style | Traditional |
