Today’s Hours Getting Hours
Astra Power Reclining Sectional with Power Headrests
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | White |
| Features | Console, Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Power Motion, Power Recline, Reclining, Storage, Upholstered, USB |
| Style | Contemporary |
Austin Chestnut Leather Power Recliner with Power Headrest
| Dimensions | 42 × 42 × 33 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Leather, Power Recline, Recline, USB |
| Style | Contemporary |
Austin Chestnut Leather Power Reclining Loveseat with Console and Power Headrests
| Dimensions | 41 × 84 × 33 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Cupholders, Leather, Power Recline, Recline, USB |
| Style | Contemporary |
Austin Chestnut Leather Power Reclining Sofa with Power Headrests
| Dimensions | 41 × 85 × 33 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Leather, Power Recline, Recline, USB |
| Style | Contemporary |
Beaufort Power Sofa
| Weight | 243 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 86 × 42 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Tan |
| Features | Fabric, Power, Power Motion, Power Recline, Recliner, Upholstered |
| Style | Contemporary |
Beaufort Power Sofa
| Weight | 243 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 86 × 42 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Tan |
| Features | Fabric, Power, Power Recline, Reclining, Upholstered |
| Style | Contemporary |
Benchmade Motion Loveseat
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Power, Power Recline, USB |
| Style | Contemporary |
Buster Power Recliner with Power Headrest
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Leather, Power, Power Headrest, Power Recline, Recliner, Reclining Furniture, Upholstered, USB |
| Style | Contemporary |
Cade Power Reclining Sofa with Power Headrests and Lumbar
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Tan |
| Features | Leather, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Recline, Reclining Furniture, Upholstered, USB |
| Style | Contemporary |
Catalina Power Recliner
| Weight | 103 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 33 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Tan |
| Features | Customizable, Leather, Power Recline, USB |
| Style | Contemporary |
Catalina Power Recliner
| Weight | 103 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 33 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, USB |
| Style | Contemporary |
Catalina Power Recliner with Power Headrest
| Weight | 115 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 33 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Contemporary |
Catalina Power Recliner with Power Headrest
| Weight | 115 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 33 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Tan |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Contemporary |
Catalina Power Reclining Loveseat
| Weight | 175 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 60 × 40 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Power Recline, USB |
| Style | Contemporary |
Catalina Power Reclining Loveseat
| Weight | 175 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 60 × 40 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, USB |
| Style | Contemporary |








