Today’s Hours Getting Hours
Strait Power Reclining Loveseat with Power Headrests
| Weight | 224 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 62 × 44 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline, USB, Zero Gravity |
| Style | Transitional |
Strait Power Reclining Loveseat with Power Headrests
| Weight | 224 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 62 × 44 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Recline, USB, Zero Gravity |
| Style | Transitional |
Strait Power Reclining Sofa with Power Headrests
| Weight | 277 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 87 × 44 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline, USB, Zero Gravity |
| Style | Transitional |
Strait Power Reclining Sofa with Power Headrests
| Weight | 277 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 87 × 44 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Recline, USB, Zero Gravity |
| Style | Transitional |
Theo Power Recliner with Power Headrest and Lumbar
| Weight | 150 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 35 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Theo Power Recliner with Power Headrest and Lumbar
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Lumbar, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Town Power Loveseat
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Cupholders, Customizable, Leather, Power, Power Recline, Reclining Furniture, USB |
| Style | Traditional, Transitional |
Triton Leather Recliner
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Power, Power Recline, USB |
| Style | Casual, Transitional |
Triton Power Recliner
| Weight | 132 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 40 × 46 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Wicklow Power Recliner
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Contemporary, Modern |
Wicklow Power Reclining Loveseat with Power Headrests
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Tan |
| Features | Adjustable Headrest, Fabric, Leather, Power Headrest, Power Motion, Power Recline, Recline, Recliner, Upholstered, USB |
| Style | Transitional |
Williams Club Level Double Reclining Loveseat with Power Headrests
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Casual |
Williams Club Level Double Reclining Sofa with Power Headrests
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Williams Club Level Power Glider Recliner with Power Headrest
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Glider, Leather, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Williams Club Level Power Sofa
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Cupholders, Leather, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |













