Today’s Hours Getting Hours
Sawyer Power Reclining Loveseat with Console and Power Headrests and Lumbar
| Weight | 294 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 77 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Navy |
| Features | Console, Customizable, Leather, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, USB, Zero Gravity |
| Style | Transitional |
Score Power Reclining Loveseat with Console and Power Headrests and Lumbar
| Weight | 288 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 74 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Console, Cupholders, Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, USB, Zero Gravity |
| Style | Transitional |
Score Power Reclining Loveseat with Console and Power Headrests and Lumbar
| Weight | 288 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 74 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Console, Cupholders, Customizable, Leather, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, USB, Zero Gravity |
| Style | Transitional |
Strait Power Reclining Loveseat with Console and Power Headrests
| Weight | 286 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 75 × 44 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Console, Cupholders, Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline, USB, Zero Gravity |
| Style | Transitional |
Strait Power Reclining Loveseat with Console and Power Headrests
| Weight | 286 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 75 × 44 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Console, Cupholders, Customizable, Leather, Power Headrest, Power Recline, USB, Zero Gravity |
| Style | Transitional |
Zoey Power Reclining Loveseat with Console and Power Headrests
| Weight | 309 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 75 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Black |
| Features | Console, Cupholders, Customizable, Leather, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
EZ9K00 Sectional
| Dimensions | 42 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Beige |
| Features | Console, Cupholders, Customizable, Fabric, Power Recline |
| Style | Transitional |






