Today’s Hours Getting Hours
1C32H EZ1C00H Minimum Proximity Recliner
| Dimensions | 41 × 36 × 43 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Headrest, Leather, Power, Reclining, Upholstered, Wood |
| Style | Casual |
Power Lift Recliner With Power Headrest & Lumbar, Heat & Massage
| Dimensions | 41 × 38 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown, Multicolor |
| Features | Charging, Fabric, Heat, Leather, Lift, Lumbar, Massage, Power, Power Headrest, Reclining, Upholstered |
| Style | Casual |
Power Rocker Recliner With Power Headrest & Lumbar, Heat & Massage
| Dimensions | 41 × 38 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown, Multicolor |
| Features | Charging, Fabric, Heat, Leather, Lumbar, Massage, Power, Power Headrest, Reclining, Upholstered |
| Style | Casual |
Zg5 Zero Gravity Recliner
| Dimensions | 41 × 33 × 45 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Brown, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Massage, Power, Power Headrest, Power Lumbar, Recline, Upholstered, Zero Gravity |
| Style | Casual |

