Today’s Hours Getting Hours
Arlo Reclining Sofa
| Weight | 344 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 87 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Black |
| Features | Customizable, Leather, Recline |
| Style | Transitional |
Devon Recliner
| Weight | 117 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 34 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Black |
| Features | Customizable, Leather, Recline |
| Style | Transitional |
Devon Rocking Recliner
| Weight | 119 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 34 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Black |
| Features | Customizable, Leather, Recline, Rocker |
| Style | Transitional |
Devon Rocking Recliner
| Weight | 119 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 34 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Black |
| Features | Customizable, Leather, Recline, Rocker |
| Style | Transitional |
EZ2200 LAF Recl Chair
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Black |
| Features | Customizable, Fabric, Recline, Reclining Furniture |
| Style | Casual, Transitional |
Huck Double Reclining Sofa
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Black, Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Recline, Reclining Furniture |
| Style | Casual, Transitional |
Lackawanna Sectional
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Black |
| Features | Customizable, Leather, Recline, Reclining Furniture |
| Style | Transitional |
Thornton High-Leg Recliner
| Weight | 113 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 38 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Black |
| Features | Customizable, Fabric, Recline |
| Style | Transitional |









