Today’s Hours Getting Hours
Alister Porcelain Leather Power Gliding Loveseat with Console, Power Headrests & Lumbar
| Dimensions | 42 × 71 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | White |
| Features | Cupholders, Customizable, Leather, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Alister Porcelain Leather Power Gliding Sofa with Power Headrests & Lumbar
| Dimensions | 42 × 82 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | White |
| Features | Customizable, Glider, Leather, Power Recline, Recline, USB |
| Style | Transitional |
Arlo Reclining Loveseat
| Weight | 293 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 60 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | White |
| Features | Customizable, Leather, Recline |
| Style | Transitional |
Catalina Recliner
| Weight | 95 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 33 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | White |
| Features | Customizable, Leather, Recline |
| Style | Contemporary |
Chester Power Wall Recliner
| Dimensions | 42.5 × 38.5 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | White |
| Features | Customizable, Leather, Recline |
| Style | Transitional |
Devon Recliner
| Weight | 103 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 34 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Recline |
| Style | Transitional |
Devon Reclining Sofa
| Weight | 215 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 84 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Recline |
| Style | Transitional |
Devon Rocking Recliner
| Weight | 119 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 34 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Recline |
| Style | Transitional |
Langston Rocking Recliner
| Weight | 130 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 39 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Recline, Rocker |
| Style | Traditional |













