Today’s Hours Getting Hours
018410BDSG Swivel Glider
| Weight | 88 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 32 × 36 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Swivel |
| Style | Traditional |
Chair L063710BDSC
| Weight | 52 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 35 × 33 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Leather, Swivel |
| Style | Transitional |
Craftmaster Swivel Chair
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Swivel |
| Style | Transitional |
F924210SC Swivel Chair
| Weight | 76 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 43 × 38 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Brown, White |
| Features | Customizable, Fabric, Swivel |
| Style | Traditional |
New Traditions Swivel Glider Chair 003710SG
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Glider, Swivel |
| Style | Transitional |
Paula Deen Swivel Chair P004310BDSC
| Weight | 85 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 34 × 42 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Green |
| Features | Customizable, Fabric, Swivel |
| Style | Traditional |












