Wander Swivel Chair
| Weight | 74 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 28 × 33 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
| Collection | Wander |
| Features | Swivel |
Corey Swivel Recliner
| Dimensions | 38 × 41 × 39 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Recline, Swivel |
| Style | Transitional |


