2634 Charlie Chair
| Dimensions | 37 × 40 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Upholstered, Wood |
| Style | Transitional |
3C04 Jakson Chair
| Dimensions | 36 × 32 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Upholstered, Wood |
| Style | Transitional |
52410 Chair
| Weight | 45 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 31 × 40 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Blue, Brown, White |
| Features | Customizable, Fabric, Upholstered, Wood |
| Style | Traditional |
Gia Chair
| Dimensions | 18.5 × 20.5 × 32.75 in |
|---|---|
| Brand | Mavin |
| Color | Cream, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads, Upholstered, Wood |
| Style | Transitional |
Loren Swivel Chair
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Multicolored |
| Features | Customizable, Fabric, Swivel, Upholstered |
| Style | Casual, Traditional |
Tripp Twin Sleeper
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Multicolored |
| Features | Customizable, Fabric, Sleeper, Upholstered |
| Style | Casual, Traditional |





