Today’s Hours Getting Hours
Harvey Ellis Arm Chair, with Inlay
| Dimensions | 24 × 26 × 44 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Leather, Upholstered, Wood |
| Style | Mission |
Highlands Upholstered Side Chair
| Dimensions | 25.5 × 19.5 × 41.5 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown, Grey |
| Features | Fabric, Leather, Upholstered, Wood |
| Style | Mission |
Mission Stool
| Dimensions | 15 × 19.5 × 26 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Leather, Upholstered, Wood |
| Style | Mission |
Mission Upholstered Back Cottage Side Chair
| Dimensions | 22 × 18.5 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Leather, Upholstered, Wood |
| Style | Mission |
Walnut Grove Side Chair
| Dimensions | 22 × 20 × 33.5 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Leather, Upholstered, Wood |
| Style | Mission |
Walnut Grove Tall Upholstered Arm Chair
| Dimensions | 25.5 × 23 × 38.5 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Leather, Upholstered, Wood |
| Style | Mission |
Walnut Grove Tall Upholstered Side Chair
| Dimensions | 25.5 × 21 × 38.5 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Leather, Upholstered, Wood |
| Style | Mission |