2634 Charlie Chair
| Dimensions | 37 × 40 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Upholstered, Wood |
| Style | Transitional |
3C04 Jakson Chair
| Dimensions | 36 × 32 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Upholstered, Wood |
| Style | Transitional |
Americana Modern Dining Buffet Server
| Brand | Parker House |
|---|---|
| Color | White |
| Features | Oak, Oak Veneer, Poplar, Storage, Wood |
| Style | Casual, Modern, Transitional |
Arleth Solid Wood Rectangle Console Table
| Dimensions | 27 × 94 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Modern, Rustic |
Boat Shaped Dining Table
| Brand | Mavin |
|---|---|
| Color | Pink, Red, White |
| Style | Traditional |
| Features | Wood |
Boat Shaped Table Top
| Brand | Mavin |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Wood |
| Style | Transitional |
Canterbury Chairside Table
| Dimensions | 17 × 17 × 25 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |




