5304LNR Salem Leather Chair with Nails
| Dimensions | 39 × 39 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Multicolor, Tan |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Nailheads, Upholstered, Wood |
| Style | Transitional |
6C00-04 Cooper Chair
| Dimensions | 41 × 44 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Upholstered, Wood |
| Style | Transitional |
6C00-10 Cooper Large Ottoman
| Dimensions | 24 × 38 × 17 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Upholstered, Wood |
| Style | Transitional |
Auden Storage Ottoman
| Dimensions | 36 × 36 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Cream, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Upholstered, Wood |
| Style | Transitional |
Beck Swivel Chair
| Dimensions | 35 × 31 × 43 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Swivel, Upholstered, Wood |
| Style | Transitional |
CM Essentials 752350
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Grey, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Upholstered, Wood |
| Style | Transitional |
CM Modern 723450BD
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Grey, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Upholstered, Wood |
| Style | Transitional |
EZ6X00 Swivel Gliding Recliner
| Dimensions | 38 × 32 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Glider, Reclining, Swivel, Upholstered, Wood |
| Style | Transitional |
Harvey Ellis Arm Chair, with Inlay
| Dimensions | 24 × 26 × 44 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Leather, Upholstered, Wood |
| Style | Mission |
Highlands Upholstered Side Chair
| Dimensions | 25.5 × 19.5 × 41.5 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown, Grey |
| Features | Fabric, Leather, Upholstered, Wood |
| Style | Mission |
Martine Bed with Upholstered Headboard
| Brand | Stickley Furniture |
|---|---|
| Bed Size | California King, King, Queen |
| Color | Brown, Grey |
| Style | Transitional |
| Features | Customizable, Fabric, Upholstered, Wood |
Martine Bed with Upholstered Headboard
| Brand | Stickley Furniture |
|---|---|
| Bed Size | California King, King, Queen |
| Color | Brown, Grey |
| Style | Mid-Century, Modern |
| Features | Fabric, Upholstered, Wood |
Memphis Sofa
| Dimensions | 40 × 87 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Leather, Upholstered, Wood |
| Style | Traditional |







