Hi-Lo Standing Desk
| Dimensions | 28 × 62 × 29 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional, Vintage |
Hi-Lo Standing Desk, No Inlay
| Dimensions | 28 × 62 × 29 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |
Highlands Bed
| Brand | Stickley Furniture |
|---|---|
| Bed Size | California King, King, Queen |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Features | Wood |
Highlands Bed Centennial California King
| Dimensions | 90.5 × 86.75 × 58 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |
Highlands Bed Centennial California King
| Dimensions | 90.5 × 86.75 × 58 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |
Highlands Bed Centennial King
| Dimensions | 86.5 × 86.75 × 58 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |



