Paula Deen by Studio C Sofas
Call for Price
Geneva Leather Power Rocking Recliner
Call for Price
Hi-Lo Standing Desk
"*" indicates required fields
Description
The back-saving Hi-Lo Standing Desk brings to your home office a mix of Mission style, complete with gorgeous Harvey Ellis inlays, and power-lift technology that lets you raise and lower the work surface with the push of a button. Two drawers, a built-in power strip, and a wire management system make working from home as easy as it is beautiful. Available in solid oak or cherry.
Additional information
| Dimensions | 28 × 62 × 29 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional, Vintage |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Americana Modern – Cotton 60 In. Writing Desk
Boca 57 In. Power Lift Desk (from 29 In. To 55 In.) (boc#257t And Lift#200wht)
Boca 57 In. Writing Desk
Boca Corner Table
Catalina 8-piece Library Wall With Writing Desk
6659 Stance Keyboard + Storage Drawer
| Brand | BDI |
|---|---|
| Color | Black |
| Features | Storage, Wood, Wood Veneer |
| Style | Modern |
Curata Short Left/Right/Freestanding Desk
| Weight | 133.71 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 68 × 30 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Dark Wood |
| Style | Modern/Contemporary |
| Collection | Curata |
| Features | Storage |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.