Boca Corner Table
"*" indicates required fields
Description
A home office essential, this Corner Table is just the piece to create a larger workspace and connect multiple desks. Offered in the Boca collection’s fresh Cottage White, it’s a sure fit for any space.
Product Details
| Multi-step long lasting finish | Yes |
|---|
Additional information
| Dimensions | 20 × 27 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Parker House |
| Color | Black |
| Detail Color | Cottage White |
| Style | Transitional |
| Collection | Boca |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Boca 22 In. Open Top Bookcase
Boca 32 In. Open Top Bookcase
Boca 48 In. Hutch
Boca 48 In. Writing Desk
Boca 56 In. Bookcase Bridge, Shelf And Back Panel
Boca 57 In. Writing Desk
Boca 60 In. Writing Desk
Boca Outside Corner Bookcase
Related products
Boca 57 In. Power Lift Desk (from 29 In. To 55 In.) (boc#257t And Lift#200wht)
Catalina 40 In. Library Desk
Gramercy Park Writing Desk
6651 Stance Standing Desk
| Brand | BDI |
|---|---|
| Color | Black |
| Features | Adjustable, Glass, Metal, Power, Power Motion |
| Style | Modern |
Corsica Writing Desk
| Weight | 120.59 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 60 × 30.25 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Light Wood |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Corsica & Work Your Way |
| Features | Storage |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.