San Gabriel End Table
| Dimensions | 28.5 × 23 × 26 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Rustic, Traditional, Vintage |
Sandoa Chair
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Brown, Grey, Tan |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Traditional |
Santa Barbara 49.5″ Square Coffee Table
| Dimensions | 49.5 × 49.5 × 16.5 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Transitional |
Santa Fe Side Table
| Dimensions | 23 × 29 × 25 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |
Saybrook Console Table
| Dimensions | 18 × 82 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Mavin |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Storage, Wood |
| Style | Transitional |
Saybrook Dresser 3
| Brand | Mavin |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Storage, Wood |
| Style | Modern, Transitional |
Saybrook Queen Plank Panel Bed with Rails
| Brand | Mavin |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Transitional |
Saylor Chair
| Dimensions | 34 × 32 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Traditional |
Scottie Ottoman
| Dimensions | 38 × 38 × 21 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Cream, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Upholstered, Wood |
| Style | Transitional |
SE870 End Table
| Dimensions | 26 × 26 × 22 in |
|---|---|
| Brand | Studio C |
| Color | Tan |
| Features | Wood |
| Style | Transitional |
Sectional 7004-SECT
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Brown, White |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Traditional |
Sectional 7174BD-Sect
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Black, Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Transitional |
Sectional 7231BD-Sect
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Brown, Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Transitional |










