Southampton Chest
| Brand | Mavin |
|---|---|
| Color | Beige, Brown |
| Style | Traditional |
| Features | Customizable, Wood |
Southampton Dresser 6
| Dimensions | 20 × 72 × 45 in |
|---|---|
| Brand | Mavin |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Metal, Storage, Wood |
| Style | Traditional |
Southampton Group Nightstand
| Brand | Mavin |
|---|---|
| Color | Brown |
| Style | Traditional |
| Features | Customizable, Wood |
Southampton Nightstand
| Brand | Mavin |
|---|---|
| Color | Beige, Brown |
| Style | Traditional |
| Features | Customizable, Wood |
Southampton Panel Bed
| Brand | Mavin |
|---|---|
| Color | Beige, Brown |
| Style | Traditional |
| Features | Customizable, Wood |
Spindle Bed Full
| Dimensions | 82 × 64.5 × 49 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |
Spindle Bed Full Cherry
| Dimensions | 82 × 64.5 × 49 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |
Square Base Floor Lamp with Mica Shade
| Dimensions | 19 × 19 × 58.5 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Vintage |
Square Base Table Lamp with Mica Shade
| Dimensions | 12 × 12 × 29 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown, White |
| Features | Wood |
| Style | Vintage |




