Today’s Hours Getting Hours
Kara Leather Ottoman with Trays
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Brown, Tan |
| Features | Fabric, Storage, Upholstered, Wood |
| Style | Contemporary |
Kara Rectangle Ottoman w/Trays
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Beige, Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Wood |
| Style | Transitional |
Kara Rectangle Ottoman with Trays
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Beige, Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Wood |
| Style | Transitional |
Kendall Round Coffee Table
| Weight | 134 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 38 × 16 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Grey |
| Features | Glass, Wood, Wood Veneers |
| Style | Contemporary |
Kent Leather Chair
| Weight | 66 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 29 × 38 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Customizable |
| Features | Customizable, Leather, Wood |
| Style | Transitional |






