Today’s Hours Getting Hours
Marge Upholstered Dining Chair
| Weight | 12 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 20 × 41.3 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Transitional |
Maris Recliner
| Weight | 83 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 28 × 40.5 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Brown, Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Reclining, Wood |
| Style | Transitional |





