Today’s Hours Getting Hours
Simone Bar Table
| Brand | John Thomas Furniture |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Wood |
| Style | Transitional |
Simone Chair
| Dimensions | 18 × 21.5 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Mavin |
| Color | Brown, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads, Upholstered, Wood |
| Style | Traditional |
Smith Chair-Special Order / 992503
| Dimensions | 31 × 28 × 29 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Beige, Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Mid-Century Modern |
Sofa 773550
| Weight | 143 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 87 × 36 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Grey, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Sleeper, Upholstered, Wood |
| Style | Casual |



