Harvey Ellis Hi-Lo Work Table Cherry
| Dimensions | 28 × 62 × 29.5 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional, Vintage |
Harvey Ellis Hi-Lo Work Table, No Inlay
| Dimensions | 28 × 62 × 29.5 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |
Harvey Ellis Hi-Lo Work Table, No Inlay Cherry
| Dimensions | 28 × 62 × 29.5 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |
Harvey Ellis Nesting Tables Cherry
| Dimensions | 18 × 25 × 25.5 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |
Harvey Ellis Rocker, with Inlay
| Dimensions | 31.5 × 26 × 43 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Leather, Rocker, Upholstered, Wood |
| Style | Mission |