Surrey Hills Wood-Frame Sofa
| Dimensions | 38.5 × 88.5 × 32.5 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Cottage |
Table Top 4260A112
| Brand | Mavin |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Transitional |
Taylor Floor Mirror
| Brand | Mavin |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Glass, Metal, Wood |
| Style | Transitional |
Theo Push Back Recliner
| Dimensions | 36 × 29 × 45 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Reclining, Upholstered, Wood |
| Style | Transitional |
Three-Drawer Cocktail Table Cherry
| Dimensions | 22 × 48 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |




