Sylvie Rectangular Coffee Table
| Weight | 103 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 52 × 17 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Traditional |
| Collection | Sylvie |
| Features | Storage |
Thornton Fabric Ottoman
| Weight | 30 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 32 × 19 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Thornton |
| Features | Fabric |
