Bedroom Chatelet Queen Upholstered Panel Headboard
| Weight | 127.6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5.5 × 70 × 73.75 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Beige |
| Style | Traditional |
| Collection | Chatelet |
| Features | Fabric |
Bedroom Rhapsody California King-King Tufted Footboard
| Weight | 88.19 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11.5 × 85.75 × 34.75 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Beige |
| Style | Traditional |
| Collection | Rhapsody |
| Features | Fabric |
Bedroom Rhapsody California King-King Tufted Headboard
| Weight | 110.23 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.5 × 85.75 × 71.5 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Beige |
| Style | Traditional |
| Collection | Rhapsody |
| Features | Fabric |