Bedroom Chatelet Queen Panel Footboard
Call for Price
Entertainment Console 72in
Call for Price
Bedroom Chatelet Queen Panel Rails
85″ (215.9 cm) Bedroom Chatelet Queen Panel Rails highlighted with Wood design elements, bringing a subtle decorative character.
"*" indicates required fields
Additional information
| Weight | 52.8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 85 × 8 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Style | Traditional |
| Collection | Chatelet |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Bedroom Chatelet California King Panel Rails
Bedroom Chatelet King Panel Footboard
Bedroom Chatelet King Panel Rails
Bedroom Chatelet King Wood Panel Headboard
Bedroom Chatelet Queen Panel Footboard
Bedroom Chatelet Queen Upholstered Panel Headboard
| Weight | 127.6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5.5 × 70 × 73.75 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Beige |
| Style | Traditional |
| Collection | Chatelet |
| Features | Fabric |
Casual Dining Chatelet Rectangle Trestle Dining Table Base
Casual Dining Chatelet Rectangle Trestle Dining Table Top w/2-22in Leaves
Related products
Console Table
Digby Fabric Sofa
| Weight | 105 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 80 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Digby |
| Features | Fabric |






Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.