Boheme Nourmand Linen Wrapped Mirror
| Weight | 30.8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1.25 × 34 × 44.25 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Gray |
| Detail Color | Beige |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Boheme |
| Features | Fabric |
| Weight | 30.8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1.25 × 34 × 44.25 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Gray |
| Detail Color | Beige |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Boheme |
| Features | Fabric |