Waterfall Black King Upholstered Bed
| Weight | 200 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 94 × 81 × 50 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Waterfall |
| Features | Fabric |
Waterfall Black Queen Upholstered Bed
| Weight | 166 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 94 × 65 × 50 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Waterfall |
| Features | Fabric |