Tynecastle Dresser
| Weight | 275.69 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 68 × 40 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Medium Wood |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Tynecastle |
| Features | Storage |
| Weight | 275.69 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 68 × 40 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Medium Wood |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Tynecastle |
| Features | Storage |