Today’s Hours Getting Hours
Showing 16–30 of 251 results
Amish Essentials Colton – Counter stool
Amish Essentials Cooper – Counter stool
Amish Essentials Emmett – Counter stool
Amish Essentials Florence – Counter stool
Archie Leather Counter Stool
Archie Leather Counter Stool – Charcoal
Archives Counter Stool
Bailey Counter Stool
| Weight | 45 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.5 × 21.5 × 42 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Brown, Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Transitional |
Bailey Open Back Counter Stool
| Dimensions | 23.5 × 21.5 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Brown, White |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Upholstered, Wood |
| Style | Traditional |


