Showing 106–120 of 1333 results
24” Sara Swivel Stool
| Dimensions | 21.5 × 19 × 39 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Collection | Select |
| Features | Swivel |
24” Verona Counter Stool
24” XX Back Counter Swivel Stool w/ Arms
| Dimensions | 20 × 22.5 × 40 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Select |
| Features | Swivel |
24” XX Back Swivel Counter Stool
| Dimensions | 20 × 18 × 39.5 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Select |
| Features | Swivel |
30″ Double XX Swivel Bar Stool w/ Arms
| Dimensions | 20 × 22.25 × 46 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Select |
| Features | Swivel |