Bowtie Bench
| Weight | 58 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 73 × 18 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Gray |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Bowtie |
| Features | Fabric |
Bramwell Dining Chair
| Weight | 33 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 21 × 34 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
| Collection | Bramwell |
| Features | Fabric |

