Celeste Cotswold Dresser
Call for Price
Complete Twin Over Full Bunk Bed
Call for Price
Bramwell Dining Chair
"*" indicates required fields
Description
Gently sloped modern lines paired with tapered metal legs in brushed gold. Upholstered in a heathered taupe polyester fabric.
Features
| Fabric | Yes |
|---|
Additional information
| Weight | 33 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 21 × 34 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
| Collection | Bramwell |
| Features | Fabric |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Americana Modern Dining Bench Counter Upholstered 49 In.
Boheme Vitton Upholstered Side Chair
| Weight | 22 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25.5 × 21 × 41 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Cream |
| Detail Color | Whites/Creams/Beiges |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Boheme |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.