Tavern Server
| Dimensions | 18 × 54 × 36 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Traditional |
| Collection | Select |
| Features | Storage |
Tynecastle Buffet
| Weight | 200.62 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 66 × 42 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Medium Wood |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Tynecastle |
| Features | Storage |