Round Pedestal Dining Table 52″
| Dimensions | 52 × 52 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |
Round Table Top 5454B112
| Brand | Mavin |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Transitional |
Round Table Top 6060B000
| Brand | Mavin |
|---|---|
| Color | Blue, Brown, Multi Color |
| Features | Wood |
| Style | Transitional |
Stockbridge Pedestal Table
| Dimensions | 44 × 44 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown, White |
| Features | Wood |
| Style | Farmhouse, Traditional |
Surrey Hills Trestle Dining Table
| Dimensions | 42 × 74 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Mid-Century, Modern |


