Palettes Cosmo Table 38″ x 60″
| Brand | Mavin |
|---|---|
| Color | Black |
| Features | Wood |
| Style | Casual, Modern |
Palettes Dining 48″ x 84″ Rectangle Plank Table
| Dimensions | 84 × 48 in |
|---|---|
| Brand | Mavin |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Wood |
| Style | Traditional |
Park Slope Round Dining Table
| Dimensions | 48 × 48 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Mid-Century Modern |
Park Slope Round Dining Table Cherry Pasadena
| Dimensions | 48 × 48 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |
Park Slope Trestle Dining Table
| Dimensions | 42 × 78 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Mid-Century Modern |
Park Slope Trestle Dining Table Cherry Pasadena
| Dimensions | 42 × 78 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |
Rectangular Plank Table 4272PP000SM
| Brand | Mavin |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Transitional |
Rectangular Table Top
| Brand | Mavin |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Transitional |
Rectangular Table Top
| Brand | Mavin |
|---|---|
| Color | Black |
| Features | Wood |
| Style | Transitional |
Rectangular Table Top
| Brand | Mavin |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Wood |
| Style | Transitional |
Rectangular Table Top
| Brand | Mavin |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Wood |
| Style | Transitional |
Rodrigo Counter Table Brown
| Dimensions | 32 × 32 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Modern |






