Expressions Boat Shaped Dining Table
| Brand | Mavin |
|---|---|
| Color | Beige, Brown |
| Style | Traditional |
| Features | Customizable, Wood |
Flip-Top Harvest Table
| Dimensions | 19 × 72 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |
Hancock Farm Table
| Dimensions | 40 × 80 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |
Harvey Ellis Dining Table
| Dimensions | 44 × 72 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Mission |
Harvey Ellis Dining Table Cherry 62″
| Dimensions | 40 × 62 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |
Harvey Ellis Dining Table Cherry 72″
| Dimensions | 44 × 72 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |
Highlands Pedestal Dining Table Cherry
| Dimensions | 44 × 74 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |
Highlands Round Cocktail Table
| Dimensions | 42 × 42 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Mission |
Highlands Round Dining Table
| Dimensions | 46 × 46 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Mission |
Highlands Round Dining Table Cherry 46″
| Dimensions | 46 × 46 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |
Highlands Round Dining Table Cherry 52″
| Dimensions | 52 × 52 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |
