Today’s Hours Getting Hours
Walnut Grove Tall Upholstered Side Chair
| Dimensions | 25.5 × 21 × 38.5 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Leather, Upholstered, Wood |
| Style | Mission |
Waterfall Upholstered Dining Chair
| Weight | 88 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 38 × 25 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Features | Fabric, Upholstered |
| Style | Transitional |
Cascade Upholstered Curved Back Side Chair
| Brand | Riverside Furniture |
|---|---|
| Color | Beige, White |
| Features | Polyester, Upholstered, Wood |
| Style | Farmhouse |