Round Pedestal Table, No Leaves 42″
| Dimensions | 42 × 42 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |
Round Pedestal Table, No Leaves 46″
| Dimensions | 46 × 46 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |
22” Storage Chest / Toy Chest
| Dimensions | 11.75 × 22 × 12 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Color | Brown |
| Collection | Select |
| Features | Storage |