I3-22-1068 - Opal Sofa
Call for Price

Madison Roll Arm 20 Left-Hand Facing Bumper
Call for Price
22” Storage Chest / Toy Chest
"*" indicates required fields
SKU:
TC-922B
Category: Accent Furniture
Tags: Accent Furniture, Brown, John Thomas Furniture, Storage
Description
Features
| Storage | Yes |
|---|
Product Details
| Collection | Select |
|---|---|
| Suite | Juvenile |
| Categories | Youth |
| Type | Chests |
| Width | 22.0 |
| Depth | 11.75 |
| Height | 12.0 |
| Motion Types | Stationary |
| Additional Information | with safety finishes |
Additional information
| Dimensions | 11.75 × 22 × 12 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Color | Brown |
| Collection | Select |
| Features | Storage |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
2 Door Hutch (shown w/B-2)
| Dimensions | 14.5 × 40 × 40.5 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Select |
| Features | Storage |
24″ Ava Swivel Counter Stool
| Dimensions | 22.75 × 17.5 × 41.5 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Select |
| Features | Swivel |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.