Collins Fabric Ottoman
| Weight | 39 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 41 × 18 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Collins |
| Features | Fabric |
Collins Fabric Square Cocktail Ottoman
| Weight | 56 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 33 × 20 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Collins |
| Features | Fabric |


