Gable Road Tall Chest - 807 Harvest / 02 Bronze Knob
Call for Price
CPA-8010-V1 - Jasper Raffia Console Table - Natural Raffia
Call for Price
Coastal Living Outdoor San Clemente Ottoman
Fabric: Canvas Natural; Finish: Carbon; Wicker: Brindle
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Fabric Canvas Natural | Yes |
|---|---|
| Finish Carbon | Yes |
| Wicker Brindle | Yes |
Additional information
| Dimensions | 26 × 29 × 16 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | White |
| Style | Coastal |
| Collection | Coastal Living Outdoor |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Burke Outdoor Swivel Chair – Special Order
Coastal Living Outdoor Edisto Cocktail Table
Coastal Living Outdoor Edisto Side Table
Coastal Living Outdoor Geneva End Table
Coastal Living Outdoor Geneva Round Cocktail Table
Coastal Living Outdoor Hatteras Chair
Coastal Living Outdoor Honolua Bay Dining Table
Coastal Living Outdoor Montauk Lounge Chair
Related products
Design Options – F9 Ottomans & Poufs
Design Options – M9 Ottomans & Poufs
Gracious Ottoman
| Dimensions | 22 × 27 × 19 in |
|---|---|
| Brand | Studio C |
| Color | Brown, Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Lachlan Cocktail Ottoman
| Dimensions | 24 × 40 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Transitional |






Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.