Brooke Sofa 84″ Outdoor – Special Order
Special order available in Sunbrella and InsideOut fabrics; Removable Slipcover
"*" indicates required fields
Description
Special order available in Sunbrella and InsideOut fabrics; Removable Slipcover; This product is temporarily unavailable in the customization tool. Our team is working to add it to the tool soon.
Product Details
| Special order available in Sunbrella and InsideOut fabrics | Yes |
|---|---|
| Removable Slipcover | Yes |
Additional information
| Dimensions | 40 × 84 × 34 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Gray |
| Style | Coastal |
| Collection | Coastal Living Outdoor |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Burke Outdoor Swivel Chair – Special Order
Coastal Living Outdoor Edisto Cocktail Table
Coastal Living Outdoor Edisto Side Table
Coastal Living Outdoor Geneva End Table
Coastal Living Outdoor Geneva Round Cocktail Table
Coastal Living Outdoor Hatteras Chair
Coastal Living Outdoor Honolua Bay Dining Table
Coastal Living Outdoor Montauk Lounge Chair
Related products
Studio C Essentials Sofas
Studio C Essentials Sofas
Catalina Fabric Power Reclining Sofa with Power Headrests
| Weight | 252 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 84 × 40 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Catalina |
| Features | Fabric, Power, Power Headrest, Power Reclining |
Digby Fabric Sofa
| Weight | 105 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 80 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Digby |
| Features | Fabric |
Rio Leather Reclining Sofa
| Weight | 239 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 88 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Rio |
| Features | Leather |







Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.