Pouf Fabric Cocktail Ottoman
| Weight | 29 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 22 × 14 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Pouf |
| Features | Fabric |
Pouf Fabric Cocktail Ottoman
| Weight | 36 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 36 × 18 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Green |
| Collection | Pouf |
| Features | Fabric |
Pouf Fabric Ottoman
| Weight | 19 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 17 × 20 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Pouf |
| Features | Fabric |
Preston Fabric Cocktail Ottoman
| Weight | 37 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 37 × 19 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Traditional |
| Collection | Preston |
| Features | Fabric |

