Chunky Loop 8’x10′
Chunky Loop 9’x12′
Claire Solid Wood Floor Mirror
CM Leather Cocktail Ottoman
| Dimensions | 33 × 49 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Studio C |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Leather, Metal |
| Style | Transitional |
CM Leather Ottoman
| Weight | 60 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 48 × 21 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Leather, Upholstered |
| Style | Transitional |