Soprana Table Lamp
| Weight | 16 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Soprana |
| Features | Fabric |
Soroca Table Lamp
| Weight | 13 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Soroca |
| Features | Fabric |

