Veda Fabric Ottoman
| Weight | 33 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 28 × 20 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Traditional |
| Collection | Veda |
| Features | Fabric |
Veda Fabric Ottoman
| Weight | 33 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 28 × 20 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Traditional |
| Collection | Veda |
| Features | Fabric |
Velino Table Lamp
| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Transitional |
| Collection | Velino |
| Features | Fabric |
Venture Fabric Ottoman
| Weight | 29 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 28 × 19 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Venture |
| Features | Fabric |
Vercana Floor Lamp, 2 Per Box
| Weight | 32 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 64 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Silver |
| Style | Transitional |
| Collection | Vercana |
| Features | Fabric |
Vercana Table Lamp, 2 Per Box, Priced Each
| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Vercana |
| Features | Fabric |
