Rhapsody Executive Desk
| Weight | 418.88 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 74 × 31 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Medium Wood |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Rhapsody |
| Features | Leather |
Rhapsody Writing Desk
| Weight | 198.42 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 66 × 31 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Medium Wood |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Rhapsody |
| Features | Storage |
Rustic Glam Leg Desk
| Weight | 160.94 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.5 × 54 × 30.75 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Light Wood |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Rustic Glam |
| Features | Storage |
