Today’s Hours Getting Hours
Murph Swivel Glider
| Weight | 94 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 31 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Glider, Swivel |
| Style | Transitional |
New Traditions Chairs
Orbit – Dame Dove Open Back Accent Swivel Chair
Parkway Glider
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Tan, White |
| Features | Customizable, Fabric, Glider, Swivel |
| Style | Casual |
Paula Deen Swivel Chair P004310BDSC
| Weight | 85 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 34 × 42 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Green |
| Features | Customizable, Fabric, Swivel |
| Style | Traditional |
Randall Chair
| Weight | 110 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 51 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Casual, Transitional |









