Today’s Hours Getting Hours
Lark Chaise
| Weight | 96 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 62 × 3112 × 3812 in |
| Brand | HF Customs |
| Color | Red |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
U-Choose Chair
| Brand | Universal Furniture |
|---|---|
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Casual |
CC Kato Leather Swivel Chair with Salt Pepper HOH
Houston Swivel Chair
| Dimensions | 39 × 33.5 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Wesley Hall |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Swivel |
| Style | Traditional |
L542 Galvin Chair
| Dimensions | 41 × 30 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Wesley Hall |
| Color | Blue |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Traditional |
28210 Chair
| Weight | 70 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 36 × 39 in |
| Brand | Studio C |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads |
| Style | Traditional |








